Металочерепиця TUR (ТУР) модульна

Компанія “Прушиньскі” пропонує модульну металочерепицю преміум-класу ТУР, яка має оригінальний вигляд з чіткими симетричними лініями, що нагадує ексклюзивну керамічну черепицю. Покрівлі, вкриті такою металочерепицею, надають стриманості і елегантності будинкам і котеджам. Також можна рекомендувати металочерепицю ТУР для реставрації покрівель будівель, що мають класичний архітектурний вигляд.

tur-xata

Металочерепиця ТУР виробляється у вигляді одно- і двомодульних панелей. Завдяки невеликій довжині листів транспортувати і монтувати металочерепицю дуже легко і безпечно. Ідеальна симетрична форма дозволить прискорити і спростити монтаж, а також продовжити термін служби всієї покрівлі за рахунок того, що листи щільно підігнані. Використання модульної металочерепиці дозволяє скоротити відходи приблизно на 20% у порівнянні з класичною металочерепицею.

Розміри модульної металочерепиці ТУР

Загальна висота профілювання 30 мм
Повна/ефективна ширина 1198/1150 мм
Стандартна довжина тайла 350 мм
Стандартна висота тайла 25 мм
Захисний декоративний шар поліестер (25 мк), матовий поліестер крупнозернистий (35 мк) — гарантія 10 років, Purmat і Purlak (50 мк) — гарантія 30 років

Гама кольорів модульної металочерепиці TUR

Вибрати колір металочерепиці ТУР Вам допоможе сервіс з візуалізації покрівлі.

Компанія “Прушиньскі” має найширший вибір стандартних кольорів полімерного покриття — поліестер, матовий крупнозернистий поліестер (гарантія на покриття 10 років). Але найбільш високі характеристики на сьогодні має покриття Пурмат і Пурлак — це найбільш тверде, еластичне і хімічно стійке покриття з усіх, що застосовуються для виробництва металочерепиці. Гарантія на це покриття становить близько 30 років, а термін служби модульної металочерепиці ТУР з таким захисним декоративним покриттям може становити більше 50 років.